ID e ofertes C5888
Oferta ka 1088 shikime
€8,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Peugeot 207 ,
Prodhimi:
2011
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
75 400 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Benzine Kambio: Manuale Ngjyra: E bardhe Konsumi: 5.5 litra/ 100km Viti I prodhimit: 2011 Kilometrat: 75400 Kubatura: 1360 Nr I pistonave: 4 Fuqia: 54 Cmimi: 8000 Euro Makina ka 5 vende, 5 dyer , radio mp3 , kondicioner , mbyllje pult , xhama elektrik . Eshte ne gjendje shume te mire, me dokumentacion te rregullt dhe dogane te paguar. Ka siguracion kasko dhe TPL. Tel: 0694033377

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin