ID e ofertes C98194
Oferta ka 1405 shikime
€4,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Peugeot 207 ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
152 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Peugeot 207 cc 1.6 naft e vitit 2007 me dogan te paguar,condicioner clima 2 celsa kopje,kabrio metalike,ne gjendje prefekte si mekanike dhe motorike. Tel. : 0685461375

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0685461375
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin