ID e ofertes C2948
Oferta ka 858 shikime
€12,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Meriva ,
Prodhimi:
2011
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes Opel Meriva viti 2011, me nafte 1.7, ka 50.000 km. Eshte blere te Opeli ne Rome 21.700 euro. Makina ka cdo opsion dhe eshte perfekte. Shitet per arsye familjare 12.000 euro. Diskutohet pak. Faleminderit.Emri: Ardian Telefon: 0685030106

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin