ID e ofertes C111659
Oferta ka 1679 shikime
€3,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Meriva ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
169 322 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

OPEL MERIVA VITI 2004 1.8 BENZINE+GAZ KAMBJO AUTOMATIKEE SAPOARDHUR NGA ZVICRA DHE SAPOTARGUARME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA ME LIBER SHERBIMI DHE KM ORIGJINALME KONDICIONER, KOMPJUTER BORDI , XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, XHAMA TE ZI ORIGJINALGOMA 90& TE REJAME DOKUMENTA TE SAPOPAGUARA DERI 13.09.2017 PERFSHIRE (TAKSA , SIGURACION, KOLAUDIM)Tel. : 0685380711

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin