ID e ofertes C97939
Oferta ka 1155 shikime
€7,400 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Corsa , Veturë
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1300 cm³
Transmisioni:
Manuale 6 marsha
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
147 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte e bler nga Germania edhe shitet ne Greqi. Ka 147000 km me liber servisi original me vula nga servise OPELI. Makina ka 6 marshe, eshte 1.300 kubik me nafte/diesel. Ne gjendje shum te e mbajtur. Servise me ndrime vajrash edhe te gjitheve filtrave ( gabine,nafte,ajrit). Gomat jane ne gjendje shum te mire. Jepen dhe 4 goma dimrore falas. Numri kontakt 00306943967937 Kidi Qerreti Larissa Greece.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

2410284000, 6943967937
Shqipëri, Elbasan

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, autopilot, drita mjegulle, dritare elektrike, esp, f.ap (filtër kundër pluhurave), gomë rezervë, immobiliezer, klimatizator, klimë manuale, kompjuter bordi, limitues shpejtësie, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra të palosshme, radio/cd, sediljet pas të palosshme, sensorë dritash, sensorë shiu, sistem navigimi, timon elektrik, timon elektrohidraulik, timon multifunksion, xhama elektrikë