ID e ofertes C125773
Oferta ka 944 shikime
€2,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Corsa , Veturë
Prodhimi:
2004
Kilometrazhi:
130 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte nje gjendje shume te mire pune me te gjitha sherbimet e kryera. ( Bateri e re, radiator te ri, zinxhir motorri te ri, pakete kamje e nderruar, kandela dhe ferrota te nderruara, vaj filtra te nderruar) Kondicioner funksional ne gjendje shume te mire pune. Siguracion dhe taksa vjetore te prera per dwri me 06.05.2022. Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

Çelës me chip, gomë rezervë, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, radio/cd