ID e ofertes C127917
Oferta ka 77 shikime
€11,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Nissan Juke , Veturë
Prodhimi:
2014
Karburanti:
Benzinë
Nr dyerve:
4
Kilometrazhi:
105 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Nissan JUKE Ngjyra: Gri e erret Viti i prodhimit: Fundi i 2014 Motorri: 1.6 Benzine Marshet: Automatike Automjeti eshte i pajisur me kamera inferiore.Pasqyrat i ka me sinjal dhe hapje mbyllje automatike. Ka 105 mije km aktualisht. Eshte me siguracion aktive deri me date 12/07/2024 dhe i jane kryer te gjitha sherbimet e nevojshme si vaj dhe filtra ne fund te muajit dhjetor. Cmimi:11,300 Euro Kontakt vetem ne Whatsapp

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

kornelia ndreu
Tel: +355 69 641 3340
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin