ID e ofertes C950
Oferta ka 2679 shikime
€9,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Nissan Juke , Veturë
Prodhimi:
2011
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
1600 cm³
Transmisioni:
Manuale 5 marsha
Ngjyra:
E bardhë
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
51 122 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Konsumi i kombinuar i karburantit: 6.3 litra. Mbyllje automatike e dyerve në ecje, MP3. Automjeti është blerë i ri në koncesionar dhe shoqërohet sëbashku me librin e servisit; është në gjendje perfekte dhe brenda garancise deri ne vitin 2014. Mundësi financimi me Leasing (maksimumi i kohëzgjatjes së financimit është 3 vjet). Cmimi me T.V.SH, targa shqiptare dhe dokumenta te paguara. Kontakt: +355 68 20 66 011 / 017

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

+355 4 5800025
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, ebd, esp, immobiliezer, klimë manuale, kompjuter bordi, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, radio/cd, timon elektrik, xhama elektrikë