ID e ofertes C62666
Oferta ka 1070 shikime
€3,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Nissan Almera , Veturë
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E gjelbër
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Nisan ne gjendje motorrike dhe xhenerike shume te mire . Fotot jane aktuale . Mund ta kontrolloni per merak ku te doni . Ne cmim perfshifen Kolaudimi + targat + Taksa e regjistrimit . Garancia eshte 3 muaj .

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin