ID e ofertes C68309
Oferta ka 1436 shikime
€2,800 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Nissan Almera , Veturë
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1500 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
150 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet makine Nissan,viti 2005 motorr 1.5 (shume ekonomike).Me klima,compjuter board,xhama elektrike,komandat tek timoni,ABS,sherbimet dhe letrat te kryera ne dhjetor 2015.Makina eshte ne gjendje perfekte.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, asr, Çelës me chip, disqe alumini, dritare elektrike, gomë rezervë, klimë automatike, kompjuter bordi, mbështetëse krahu, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, radio/cd, timon elektrik, xhama elektrikë