ID e ofertes C60548
Oferta ka 2224 shikime
€4,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mitsubishi Pajero , Sportive
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E gjelbër
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
150 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

OKAZION Mitsubishi pajero sport 4×4 2.5 nafte makina eshte full 4 goma te reja bateri e re letra te paguara shedile lekure.klima.xhamat e zinje te shenuar dhe ne leje.shum e mirmbajtur dhe shum pak e perdorur . ose mund te ndrohet me makin vetur 0672062463 ose viber whecaap

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin