ID e ofertes C128159
Oferta ka 40 shikime
€9,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mitsubishi Pajero , Fuoristradë
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
3200 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
114 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mitsubishi Pajero, viti 2008, 3.2 ngjyre gri metalike, kambio automatike dhe manuale, ridote, disqe alumini, sedilje lekure, xhama te zinj, monitor perpara 12 inç, dy monitore 8 inç prapa, xhama elektrike, sedilje elektrike, pasqyra elektrike, pilot automatik, kamera parkingu, sensore te prapem parkimi, audio me sistem rockford, sedilje rezerve per dy vende, gome rezerve e re, 114 mije kilometra te bera. Kontakto 0672048597

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

4wd, abs, airbag anësore, asr, autopilot, bluetooth & usb, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, ganxhë, gomë rezervë, klimatizator, klimë automatike, kompjuter bordi, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, radio/cd, sedilje elektrike, sedilje lëkure, sediljet pas të palosshme, sensorë parkimi, sistem navigimi, timon elektrohidraulik, timon lëkure, timon multifunksion, tv ne bord, veshje lëkure, xhama elektrikë