ID e ofertes C65050
Oferta ka 850 shikime
€10,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz SLK 350 , Sportive
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
95 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

shitet mercedes slk 350 kabriolet metalik lok amg vitit 2010.prodhim dhjetor 2004. full opsion.makina ruhet ne garazh.per arsye emigrimi.te gjitha letrat te paguara deri ne fund 2016.sedilje lekure sport ngjyr bezh,sensor para dhe mbrapa,navigator te madh,dvd, cd,tel.marsha ke timoni F1,disqe amg tipit ri.me pak fjal kush eshte i fiksuar pas makinave sportive ja di vleren ksaj makine.respekte...

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin