ID e ofertes C62215
Oferta ka 1033 shikime
€9,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz SLK 350 , Veturë
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
2/3
Kilometrazhi:
100 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike (sportive). Kabrioleti ne gjendje te mire funksionale. Stereo DVD.CD.TELEFON. Ndenjese sportive ngjyr gri 00306949551401 0694882732

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Lushnje

Informacion mbi mjetin