ID e ofertes C35197
Oferta ka 2035 shikime
€4,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz S 320 ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHITET MERCEDES BENZ S320 LUNGO BENZINE-GAZ VIT PRODHIMI 2000 LOOK 2005 TE GJITHA SHERBIMET E SAPO BERA NE GJENDJE TE SHKELQYER XHAMAT ORIGJINAL LETRA TE SAPO PAGUARA DISQE 18 AMG PLUS DISQET DIMERORE 16 SEDILJE PARA MBRAPA ME LEVIZJE PLUS NGROHJE FTOHJE SI PARA DHE MBRAPA NAVI KLIMA TRONIC KAMJO AUTOMAT TIPTRONIC PER CDO INFO TJETER KONTAKTONI NE TEL CMIMI 4000 PAK I DISKUTUSHEM FLM

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Korça

Informacion mbi mjetin