ID e ofertes C105363
Oferta ka 1732 shikime
€7,800 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz S 320 , Veturë
Prodhimi:
2004
Kilometrazhi:
244 686 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Super Full Options , kilometra origjinale , baxha xhami , 2 celsa origjinale , disqe alumini ( disqe te vitit 2013) 17' gomat 100 % te reja , plus 4 goma dimri te reja me disqe origjinale Mercedez Benz 16', timon druri origjinal , sedilje elektrike + me memory me 3 pozicione + ngrohje + ftohje + masazh , dopio klima , baxha xhami , perde mbrapa elektrike , drita kseno bi kseno , pasqyra me mbyllje automatike, sensore parkimi , navigator , tel , tv , bagazhier , komanda ne timon , pilot automatik , kompjuter bordi , letrat te gjitha te paguara deri ne fund te vitit 2016 , me te gjitha sherbimet e bera ne kohe prane Mercedez Benz Servis, e perdorur vetem nga nje person, super ne gjendje si nga ana motorrike dhe xhenerike.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, asr, autopilot, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, eds, esp, f.ap (filtër kundër pluhurave), ganxhë, gomë rezervë, immobiliezer, klimë automatike, kompjuter bordi, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, perde, radio/cd, sedilje elektrike, sedilje lëkure, sensorë dritash, sensorë parkimi, sensorë shiu, sidebag, sistem alarmi, sistem navigimi, timon elektrik, timon lëkure, timon multifunksion, tv ne bord, veshje lëkure, xhama elektrikë