ID e ofertes C34928
Oferta ka 1540 shikime
€3,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 320 ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Super Mjet!!!Mercedes Benz E320 cdi,viti 2002, ngjyre blu i eret,kamjo automatike-tronik,baxha xhami,drita kseno,sedilje elektrike ngjyre bezh me ngrohje, ftohje,navigatore,sensor parkimi para mbrapa orgjinale,pasqyra me palose dhe antiverbuse,xhama te zinj orgjinale te shkruajtura dhe ne letra,goma te reja disqe amg.letra te paguara,sherbime te sapo bera.Shitet per arsye emigrimi...Cel: 069 65 98 698

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Vlorë

Informacion mbi mjetin