ID e ofertes C74213
Oferta ka 915 shikime
€8,400 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 320 , Veturë
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
250 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

E320 CDI i 2005 225 kuaj fuqi...eshte ne gjendje te shkelqyer pa aksidente i ardhur ne qershor 2015 nga italia, ka 210000 km te certifikuara te mercedesi. te gjitha sherbimet i jane bere ne itali gjithmone ne kohe, karta te paguara deri ne qershor 2016. siguracion per jashte shtetit deri ne maj 2016 dhe siguracion kasko 1 vjecar + kasko nderkombetar.. EXTRA: -sallon robe i bardh shume i paster - komanda ne timon -pilot automatik dhe limitator -bluetooth -navigator i madh me harta te europes +(DVD&MP3) -bagazhier 6 cd + DVD -sistem frenimi SBC me AUTO HOLD -klima me ekran para dhe mprapa -full paket BUISNESS me paket dritash te jashtme(follow me) dhe te brendshme ETJ. Cmini i diskutueshem!!!!!!!! Makina ndodhet ne Korce..Per me shum detaje dhe fotografi kontaktoni ne viber.+447570114114

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Korça

Informacion mbi mjetin