ID e ofertes C9707
Oferta ka 1122 shikime
€8,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 270 ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
156 430 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: tiptronik Ftohja.....: Klima Fuqia KW..: 110 KM.........: 156430Përshkrim i sendit Mercedes benz E 270 CDI avantgarde me dogane te paguar me kambioautomatike-tip-tronic navigator i madh sensore parkimi origjinal parambrapa sensore shiu sensore dritash clima digitale bi-zona dhe perpasegjeret mbrapa digitale,abs esp sistem antirreshkitjes bagazhier origjinalme 6cd dhe 1 dvd antifurt origjinal me alarm fabrike 2celesa origjinal 4gomate reja michelin larese feneresh drita xenon origjinale fabrike xhama merefleks antiverbues pasqyra antiverbuese telefon origjinal i instaluarfabrikisht (nokia bisnes)MKINA ESHTE NE VERSIONIN PANORAMA METAVAN XHAMI DISPONON DHE SEDILJET ME NGROHJE MAKINA ESHTE EARDHUR NGA GJERMANIA DHE ESHTE E TARGUAR ME SIGURACION TEPRERE DHE TAKSA DHE TE GJITHA DOKUMENTET PERKATESE PER 1 VITCMIMI ESHTE 8500 EURO KOTNAKTO NE NR 0684731000-0699444413Tel. : 0684731000Cel. : 0699444413

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin