ID e ofertes C113435
Oferta ka 2904 shikime
€2,300 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 270 , Veturë
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

shes mercedes benz e270 vit prodhimi 2001 ne gjendje shume te mire gjenerike dhe motorike makina shitet2300 euro per arsye mosperdorimi

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, asr, autopilot, bluetooth & usb, Çelës me chip, disqe celiku, dritare elektrike, esp, gomë rezervë, klimatizator, klimë automatike, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra të palosshme, xhama elektrikë