ID e ofertes C69611
Oferta ka 999 shikime
€7,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 270 , Veturë
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes benz E ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike. Me letra te paguara deri ne fund te vitit. Me navi te madh dhe opsione te shumta me dvd mbrapa. Hapje mbyllje pasqyrash automatike

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin