ID e ofertes C7942
Oferta ka 2463 shikime
€6,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 270 ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: blu Kamjo......: automatik Ftohja.....: Klima KM.........: 187540 Me dogan të paguar e sapo ardhur. Llamarina nuk ka asnjë gërvishtje. Tapiceria eshte në gjendje shumë të mire. Disqe alumini Goma te reja. Xhamat elektrike te katra. Komandohet tek timoni gazi dhe radio. Sistemi ASR ESP. Xhenerikisht në gjendje shumë të mire. Pasqyra elektrike. Tel. : 0684066444 Cel. : 0699855555

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin