ID e ofertes C31348
Oferta ka 834 shikime
€6,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 270 ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
170 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes-Benz E 270 Cdi Avantgarde, viti 2004. Kambio Automat+Tronic, Pilot automatik, navigator,klima sedilje elektrike, tapiceri shum e paster lekure gjysem rrob , sensor parkimi para dhe mbrapa origjinal, drita kseno-bikseno, Abs,esp,airbag sensor shiu,sensor dritash,telefon, perde anesore dhe mbrapa. Makina esht ne gjendje shum te mire me dy celsa origjinal,me 170.000km te vetat origjinale mund ti kontrolloni,e perdorur vetem nga 1 person, me te gjitha letrat e paguara. Cmimi 6900€

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin