ID e ofertes C28772
Oferta ka 1566 shikime
€6,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 270 ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
195 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes-Benz E 270 Cdi Avantgarde, diesel, viti 2004. Kambio Automat+Tronic, Pilot automatik, navigator bordi, sedilje lekure gri, sensor parkimi para dhe mbrapa, drita Xeno+Bixeno, ABS, SRS, ESP, xhama dhe pasqyra elektronike, gjithashtu edhe antiverbuese, klima me 4 zona te pavarur, telefon i makines, sedilet elektriket, perde anesore dhe mbrapa. Makina esht ne gjendje shum te mire dhe me te gjitha letrat e paguara. Cmimi 6900 euro ose ndrohet

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin