ID e ofertes C28366
Oferta ka 1290 shikime
€3,350
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz E 270 ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Kafe
Kilometrazhi:
214 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Avangade E 270 CDI opsion:kseno origjinale, baxha, larese feneresh, limitator shpejtesie, sallon lekure, sendilje me ngrohje dhe elektrike, amertizatoret e pasem me vaj, disje 17 AMG, ME BAXHA XHAMI .karikator 6 sd. Makina eshte e inportuar nga Gjermania, eshte me letra te rregullta Shqiptare me, taksa te prera per nje vit. Cmimi:3350€

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin