ID e ofertes C70391
Oferta ka 1223 shikime
€7,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz B-Class 200 , Veturë
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

B class automat 2.0 naft me letra per i vit makina eshte shume ne gjendje nga cdo ane viti 2007 lekur e zez e paster me navi te madh full... cmimi 7300 euro pranoj dhe ndrrim me nai makin te vogel

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin