ID e ofertes C68352
Oferta ka 1936 shikime
€8,450 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz B-Class 200 , Veturë
Prodhimi:
2006
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2000 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Flori
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
200 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedez B-200 SportPaket Automatik,ngjyra gold metalik Tapiceri lekure bezhe,klima tronic,sensor parkimi, drita Bi-xenon .I ardhur nga Gjermania,serviset e kryera ne filialet Mercedez-Benz ,me liber sherbimesh disqe dhe goma te reja. Me dogane te paguar.Cel: 0672020855

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, asr, autopilot, bluetooth & usb, Çelës me chip, disqe alumini, disqe celiku, drita mjegulle, dritare elektrike, eds, esp, ganxhë, immobiliezer, klimatizator, klimë automatike, kompjuter bordi, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, radio/cd, sedilje elektrike, sediljet pas të palosshme, sensorë dritash, sensorë parkimi, sidebag, sistem alarmi, timon elektrik, timon elektrohidraulik, timon lëkure, timon multifunksion, veshje lëkure, xhama elektrikë