ID e ofertes C33225
Oferta ka 827 shikime
€2,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz A-Class 160 ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E kuqe
Kilometrazhi:
10 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

shitet benz A class. Benzine avangarde Viti 2002 benzin sensor parkimi para dhe pas abs esp condicioner baxha qe hapet shine disqe alumini goma te reja Makine e bukur dhe shume e mirmbajtur. e sapo targuar. cmimi 2200 euro tel 0697400976

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin