ID e ofertes C96051
Oferta ka 1771 shikime
€4,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz A-Class 160 ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
140 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mercedes Benz A 160 Avangad Nafte Kamjo manuale model avangart Me motorr 1.6 nafte viti 2005 shum ekonomike Komanda ne timon, Xhama Elektrik,Pasqyra elektrike , kondicioner , radio cd , esp , 8x airbag , abs , kompjuter bordi disqe alumini origjinale, timon hidraulik tapiceria ne gjendej te shum te mire cope +lekure fener me lupa Me te gjitha sherbimet e bera komplet 143.000 km doga targa letra siguracion te paguar e sapo ardhur ne shqiperi Makina shum e paster dhe mbahet ne garazhd e sapo targuar Cmimi : 4900 euro

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin