ID e ofertes C31585
Oferta ka 1023 shikime
€1,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz A-Class 160 ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E bardhë
Kilometrazhi:
130 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Me targa dhe taksa te sa paguara per arsye emigrimi eshte ne gjendie te mir shum

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin