ID e ofertes C37765
Oferta ka 973 shikime
€2,900 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mazda 2 ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
184 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mazda 2 , 1.4nafte.E sapo ardhur nga italia. Me dogan te paguar.. Te dhenat teknikeKilometra te pershkruara:184000.klm origjinale Motorri: Nafte,4 pistona..super ekonomike.. Kamjo manuale 5 marsheKonsumi i karburantit(i kombinuar)3.5/100 klm Konsumi i karburantit(urban):5.5. 100 klmNumri Dyerve:4/5 Numri:Vendeve 5 Ngjyr Gri metalizato..Kondicjoner Kasetofon On board , origjinal i mazdes Me komanda ne timon Te 4 xhamat me komandim elektrik,bashke me pasqyrat Me sensore parkimi Timon hidraulik Airbag (Ballor/Anesor/Koke) ABS(Sistem Anti Bllokim Gomash dhe Frenimi) SRS Makina eshte ne gjendje te shkelqyer,me sherbime te kryera.me liber sherbimesh . NUk ka asnje gervishtje apo demtim si jashte dhe brenda , eshte perdorur vetemm nga 1 person ne Itali, Makina eshte gati per cdo lloj testi , mund ta kontrolloni me mekanikun tuaj Eshte gati per koalodim (kontroll teknik ) dhe targa Cmimi 2990 € Pak i diskutueshem .

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin