ID e ofertes C110594
Oferta ka 1739 shikime
€3,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mazda 2 ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
170 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Okazion Mazda 2 1,4 TDCI kamio Automatike tiptronik Klima radio CD origjinale me komandim ne timon 4-airbag timon hidraulik ABS ESP xhama dhe pasqyra elektrike goma te reja konsum shume i reduktuar 4,5 litra nafte ne 100 km liber sherbimi dhe kontroll teknik TÜV ne Gjermani me doagene te paguar dhe dokumenta te perkthyera dhe te noterizuara gati per targa . Gati per cdo prove Tel. : 0696751777

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin