ID e ofertes C989
Oferta ka 1423 shikime
€4,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Hyundai i10 ,
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
1200 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
57 400 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Automjeti është në gjendje perfekte. Cmimi targa shqiptare dhe dokumenta te paguara. Për më tepër info: Cel: +355 68 20 66 011 Tel. : 045800900

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, disqe celiku, drita mjegulle, klimatizator, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mp3, radio/cd, xhama elektrikë