ID e ofertes C106813
Oferta ka 1610 shikime
€5,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Hyundai i10 ,
Prodhimi:
2012
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
118 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Hyundai i10 1.1 benzin,viti 2012,kambio automatike,118.000 km origjinale te certifikuara.2 celsa origjinal,abs,airbag,kondicioner,sensor parkimi,,xhama para elektrik,mbyllje qendrore,komanda ne timon,mp3,usb,aux,4 goma te reja,Makina eshte super ekonomike ne gjendje perfekte dhe me te gjitha dokumentat e paguara+siguracion full kasko.Cmimi - 5.300 euro ose ndrrohet Cel: 0693222241

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0693222241
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin