ID e ofertes C126086
Oferta ka 489 shikime
€8,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Hyundai Accent , Veturë
Prodhimi:
2017
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1600 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
150 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Hyundai Accent, automatike 1.6 diesel. viti 2017 , makina eshte me te gjitha sherbimet e bera dhe shume ekonomike ne harxhim, Per cdo informacion na kontaktoni ne nr:0699163388

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin