ID e ofertes C99076
Oferta ka 884 shikime
€2,450
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Hyundai Accent ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
188 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: DiezelNgjyra.....: gri metalizatoKamjo......: manualFtohja.....: KondicionerFuqia KW..: 66KM.........: 188000 She's Hyundai accent 1.5 nafte e sapo ardhur nga gjermania me dogane makina eshte full ne lloin e saje ka km origjinale dhe teper e mirmbajtur me liber servisi ne gjermani mbi te gjithe eshte shume ekonomike targat dhe taksat te sapo prera goma te reja amortizator te rinjeTel. : 0672187770

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0672187770
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin