ID e ofertes C118172
Oferta ka 2994 shikime
€6
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Honda Accord , Veturë
Prodhimi:
2014
Kilometrazhi:
31 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Premium 2014 Honda Accord Ex-L E disponueshme për shitje.i jam pronari i parë i makinës ka 31km pa aksident asnjë riparim nuk ka qenë kurrë në një garazh.shoqa ime e hondës është e regjistruar ka të gjitha dokumentet dhe dokumentet përfshirë sigurimin me një guarantee.am 3 vjet të vendosura në Douala, Kamerun Nëse kontakte të interesuar tani për më shumë informacion dhe foto.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

kristinegomez
Tel: 0591736054
Shqipëri, Burreli

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, asr, autopilot, bluetooth & usb, Çelës me chip, disqe alumini, disqe celiku, drita mjegulle, dritare elektrike, ebd, eds, esp, f.ap (filtër kundër pluhurave), ganxhë, gomë rezervë, immobiliezer, klimatizator, klimë automatike, klimë manuale, kompjuter bordi, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, ndezje me buton start/stop, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, perde, radio/cd, sedilje elektrike, sedilje lëkure, sediljet pas të palosshme, sensorë dritash, sensorë parkimi, sensorë shiu, sidebag, sistem alarmi, sistem navigimi, timon elektrik, timon elektrohidraulik, timon lëkure, timon multifunksion, tv ne bord, veshje lëkure, xhama elektrikë