ID e ofertes C118185
Oferta ka 3299 shikime
€6
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Honda Accord , Veturë
Motorri:
10300 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4
Kilometrazhi:
31 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Premium 2014 Honda Accord Ex-l E disponueshme për shitje.i jam pronari i parë i makinës ka 31km pa aksident asnjë riparim nuk ka qenë kurrë në një garazh.më marrëveshja honda është e regjistruar 3 vjet warranty.am vendosur në Douala, Kamerun Nëse interesuar na kontaktoni për më shumë informacion dhe foto.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

kristinegomez
Tel: 0517392405
Shqipëri, Bajram Curri

Informacion mbi mjetin

4wd, abs, airbag anësore, asr, autopilot, bluetooth & usb, Çelës me chip, disqe alumini, disqe celiku, drita mjegulle, dritare elektrike, ebd, eds, esp, f.ap (filtër kundër pluhurave), ganxhë, gomë rezervë, immobiliezer, klimatizator, klimë automatike, klimë manuale, kompjuter bordi, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, ndezje me buton start/stop, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, perde, radio/cd, sedilje elektrike, sedilje lëkure, sediljet pas të palosshme, sensorë dritash, sensorë parkimi, sensorë shiu, sidebag, sistem alarmi, sistem navigimi, timon elektrik, timon elektrohidraulik, timon lëkure, timon multifunksion, tv ne bord, veshje lëkure, xhama elektrikë