ID e ofertes C62329
Oferta ka 740 shikime
€2,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Mondeo , Veturë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHITET FORD MONDEO FULL OPSION, NAFTE, EKONOMIK, TAPICERI LEKURE, SENDILJE ME NGROHJE, MBYLLJE ME PULT, MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE. Gjendja xhenerike dhe mekanike shume e mire. MAKINEN MUND TA KONTROLLONI TE SERVISI JUAJ ME I BESUAR. Cmimi 2800 euro padiskutuar.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Gjirokastra

Informacion mbi mjetin