ID e ofertes C116100
Oferta ka 2196 shikime
€7 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Mondeo , Veturë
Prodhimi:
2011
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
1600 cm³
Transmisioni:
Manuale 6 marsha
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
4
Kilometrazhi:
170 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Ngjyre gri e errët metalixato, sensore parkimi (para/mbrapa), disqe alumini (16’’, dadiçek sekret), drita dhe fshirëse xhamash me sensorë automatikë, drita LED, rregullim pasqyrash elektrik, xhamat e pasëm të errët nga prodhuesi, dyert dhe xhamat e pasëm te kontrolluara nga shoferi (për fëmijët), MP3-Sony (radio/cd/aux), ESP, klima me 2 zona, sedilje stof ne gjendje shumë te mirë ngjyre bezhë, komanda ne timon (per radion/cd/shpejtesi), limitues shpejtësie dhe pilot automatik, xhama elktrikë (x4), mbyllje qëndrore&system alarmi, asistent per malore, liber sherbimesh i gjithe sherbimeve (tek Ford), goma ne gjendje shume te mire, taksa/ kolaudim/siguracion deri ne Tetor 2017.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, autopilot, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, eds, esp, f.ap (filtër kundër pluhurave), gomë rezervë, klimatizator, klimë automatike, kompjuter bordi, limitues shpejtësie, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, mp3, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, radio/cd, sedilje elektrike, sediljet pas të palosshme, sensorë dritash, sensorë parkimi, sensorë shiu, sistem alarmi, timon lëkure, timon multifunksion, xhama elektrikë