ID e ofertes C31468
Oferta ka 975 shikime
€3,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Fusion ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
120 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

FORD FUSION 1.4 TDI VITI 2004 I SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR ESHTE GATI PER TU TARGUAR MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE SI NGA ANA MEKANIKE DHE XHENERIKE ESHTE SHUME E PASTER SI LLAMARINE DHE TAPICERI MOTORI 1.4 DIESEL SUPER EKONOMIKE 3.8L PER 100 KM SUPERRRR NGJYRA BLU E ERRET I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA KONDICIONER-AIRBAG-ABIES-RADIO CD PLAYR MBYLLJE QENDRORE MAKINA KA ARDHUR NGA GJERMANIA DHE ESHTE GATI PER CDO LLOJ KONTROLLI NGA ANA JUAJ TE MEKANIKU JUAJ ME I BESUAR PER ME SHUME INFO KONTAKTO NR 0699444413............

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin