ID e ofertes C110623
Oferta ka 1670 shikime
€4,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Fusion ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
116 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: benzin + gazNgjyra.....: gri metalizatoKamjo......: automatikKM.........: 116 000 Te pa ndryshuara sherbimet me liber qe nga km 0Shes nje ford fuzin e vitit 2004 e ardhur nga gjermania ne vitin 2015 me letra te paguara deri ne korrik te vitit 2017.Makina ka kamio automatike te tipit tronik Me lende djegse benzine dhe gaz.Impjanti i gazit tipi stag i vitit 2015 kostoja e gazit per 100km 280-350 leke .Gjendja motorrike jepet me garanci.Shitet per arsye Emigrimi.Te interesuarit mund te me kontaktojne ne nr 0692398119.Cel. : 0673599165

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0673599165
Shqipëri, Elbasan

Informacion mbi mjetin