ID e ofertes C61234
Oferta ka 829 shikime
€2,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus , Veturë
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner KM.........: 183000 shes ford focus viti 2003 1.8 naft me dogan te paguar ne gjendje perfekte e sapo ardhur...me 4 goma dhe disqe te reja... Tel. : 0692109922 Cel. : 0692109922

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin