ID e ofertes C125866
Oferta ka 316 shikime
€2,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus , Veturë
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale 5 marsha
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
130 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte perdorur vetem nga nje perdoruese femer. Servisi i plote i makines i kryer muajin e fundit. Bateri e re. Kondicioner i ri shume i fuqishem dhe i sapombushur. Vetem 130,000 km. E perdorur kryesisht per levizje brenda Tiranes. Me kambio manuale. E mbyllur me 5 dyer. Motorri 1.8 nafte

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

drita mjegulle, dritare elektrike, gomë rezervë, klimë manuale, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore e dyerve, pasqyra të palosshme