ID e ofertes C59198
Oferta ka 983 shikime
€2,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus , Veturë
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
140 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

ford focus viti 2001 e sapoardhur me dogane te paguar 1.8 benzine +gaz (sekuencial ne koke te pistonit) i shenuar ne leje qarkullimi dhe i montuar ne vendin e origjines itali, me kondicioner, komanda ne timon,mbyllje qendrore, gati per targa

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin