ID e ofertes C40012
Oferta ka 942 shikime
€2,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
140 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

FORD FUSION 1.8 TDI VITI FUND 2003 I SAPO ARDHURME DOGANE TE PAGUAR KAMIO MANUAL SUPER GJENDJETAPICERIA STOFI NGJYRA GRI SHUME E PASTERMAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE SI NGA ANA MEKANIKE DHE XHENERIKEESHTE SHUME E PASTER SI LLAMARINE DHE TAPICERIMOTORI 1.8 DIESEL SUPER EKONOMIKE 4.5L PER 100 KM SUPERRRRNGJYRA E ZEZE ORIGJINALE TE FABRIKES-SENSOR PARKIMIKONDICIONER-AIRBAG-ABIES-RADIO CD PLAYR-FULL OPTIONSMBYLLJE QENDRORE MAKINA KA ARDHUR NGA GJERMANIA DHE ESHTEGATI PER CDO LLOJ KONTROLLI NGA ANA JUAJ TE MEKANIKU JUAJME I BESUAR PER ME SHUME INFO KONTAKTO NR 0699444413.............

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin