ID e ofertes C33823
Oferta ka 1597 shikime
€1,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Focus ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
10 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes Ford Focus Caravan i vitit 2000 1.8 TDI (turbo disel) 148.000 km te bera Radio me kaseta origjinale Sistem ABS 2 dyer elektrike 4 dyer + 1 bagazh Makina eshte e gervishtur ne disa pjes po shumica eliminohen me paste,gervishtjet jan me se shumti ne pjesen e parakolpit. Makina ka xhamin e perparme te plasaritur. Makina eshte e pajisur me dokumentacion te prep dhe me te gjitha letra deri ne gusht te 2016. Gomat e perparme te reja kurse te prapmet 60%-70%

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Shkodër

Informacion mbi mjetin