ID e ofertes C8377
Oferta ka 981 shikime
€3,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Fiesta ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 147 KM.........: 205.000Shitet Makine Ford Fiesta, viti 2007, 1.4, ngjyrë e zeze, kambio manuale,kondicioner, xhama dhe pasqyra elektrike, 205.000 km, në gjendje shumë të mirë motorrike dhe xhenerike, shumë ekonomike, me doganë,me targa shqiptare, e sapoardhur. Çmimi 3.500 Euro . Cel. 0683029844.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina ne shitje
Tel: 0683029844
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin