ID e ofertes C113529
Oferta ka 2694 shikime
€800 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Fiesta , Veturë
Prodhimi:
1998
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte ne gjendje shum te mire pune dhe pa asnje defekt. Shitet per arsye mosperdorimi. Eshte shume ekonomike dhe eshte mire-perdorur. E ardhur nga Zvicra dhe e perdorur tek e njejta pronare per 3 vjet ne Fier. Ne tapicerine e brendeshme nuk ka asnje njoll, te grrisura etj. Gjendja motorrike dhe xhenerike shume e mire. Ka 2 airbag, frena ABS, timon hidraulik, kondicioner.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin

abs, mp3, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, radio/cd, sediljet pas të palosshme