ID e ofertes C66809
Oferta ka 1050 shikime
€2,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Ford Fiesta , Veturë
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
10 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer Kilometra 135000 te vetat Motorri 1.4 konsumi 5.6 Goma mishelin 98% Nderrohet dhe me makin me te madhe

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin